Ставки на кіберспорт і інші види спорту

Кіберспорт безперервно розвивається вже близько 15 років, з року в рік побиваючи нові рекорди. В даний час в світі налічується більше 400 мільйонів шанувальників кіберспорту. Це робить кіберспорт масовим явищем у всьому світі і він більше не є нішею. Букмекери давно усвідомили цю тенденцію і в даний час також пропонують ставки на кіберспорт.

В даний час найпопулярнішими комп’ютерними іграми в кіберспорті є:

  • Counter-Strike: Global Offensive,
  • Dota 2,
  • StarCraft II,
  • League of Legends,
  • Overwatch.

Ставки в кіберспорті можна робити по-різному. Ви можете робити ставки на події не тільки реальними грошима, а й скінами або фантазійними монетами. Поговоримо про різні види ставок на кіберспорт.

Види ставок на кіберспорт та особливості вибору букмекера

Ставки на реальні гроші – це традиційний спосіб ставок. Вносите реальні гроші і знімайте реальні гроші. Зазвичай ставки робляться на 12/1 × 2 або ставки на результат (на перемогу в турнірі і т. д.) Або спеціальні ставки, наприклад, хто виграє перший раунд або хто отримає першу кров.

Багато букмекерів, які спеціалізуються на кіберспорті, а також деякі великі постачальники ставок тепер пропонують ставки Live на такі ігри, як CS: GO, Dota 2 і League of Legends. Це дозволяє робити ставки, спостерігаючи за грою наживо на арені (за допомогою мобільного телефону) або з дому!

Найпоширеніший вид ставок в кіберспорті – це одиночна ставка. Ви робите ставку на перемогу, поразку чи нічию. Деякі постачальники ставок також пропонують комбіновані або системні ставки. Тут кілька ігор можуть бути об’єднані один з одним, в результаті чого шанси ігор збільшуються. Ми не рекомендуємо цей тип ставок тільки через великий ризик. Все частіше пропонуються дуже популярні спеціальні ставки. Наприклад, в LOL або CS: GO це буде «Перша кров».

Перш ніж вибрати відповідну платформу для ставок на кіберспорт, необхідно врахувати кілька моментів. Перш за все, запитайте себе, чи шукаєте ви велику букмекерську контору з хорошою репутацією, яка пропонує ставки на кіберспорт, або ви хочете перейти на менший, повністю орієнтований на кіберспорт сайт ставок.

Першим і найважливішим моментом, який необхідно враховувати при перегляді сайту ставок, є безпека. Якщо ви не можете дізнатися, чи у безпеці ваші кошти, немає сенсу вивчати інші функції і характеристики веб-сайту.

Інші види спорту

У кожному виді спорту є елемент змагання, де є змагання, там і можна робити ставки. По суті, ставки на кіберспорт і ставки на спорт – це одне і те ж. У кіберспорті і спорті набагато більше спільного, ніж думає більшість людей. По-перше, в обох видах спорту є професійні спортсмени, які присвятили своє життя одному виду спорту і заслужили своє місце у вищій групі, будучи кращими серед своїх. Що стосується спортивних ставок і ставок на спорт, сценарії також дуже схожі. Єдина реальна різниця – це самі дисципліни: однакові букмекери, однакові базові ставки і однаковий процес укладення парі.

Букмекери онлайн пропонують ставки на багато видів спорту. Найпопулярніший вид спорту в світі, як серед вболівальників, так і серед прогнозистів – це футбол. Потім теніс, хокей, баскетбол, волейбол, гандбол і бейсбол.

Однак в букмекерських конторах ви також можете робити ставки на нішеві види спорту, такі як шахи, дартс, снукер, крикет і боулінг.