Рекомендована стратегія ставок на кіберспорт

Індустрія кіберспорту швидко зростає, все більше і більше букмекерів також пропонують ставки на різні кіберспортивні події. До них, перш за все, відносяться DOTA2, CS: GO і League of Legends.

Незліченна кількість людей регулярно стежать за виступами професійних гравців і тепер можуть легко робити ставки на них в букмекерських конторах в Інтернеті.

Практично в кожній кіберспортивній грі є свої виграшні сценарії та ігрові процеси, які призводять до перемоги або поразки. Відповідно, і ринки ставок будуть різними. Більшість шутерів в основному про виживання протягом тривалого часу або про отримання якомога більшої кількості вбивств. Стратегічні ігри часто включають групові ставки або ставки на перемогу однієї карти. Звичайно, командні режими часто знаходяться в центрі уваги, і ви можете робити ставки на кількість очок або перемогу всієї команди.

Прогнози для електронного спорту – це ринок ставок, який занадто довго не був в центрі уваги. Відповідно, постає питання про правильну стратегію ставок на кіберспорт, особливо для новачків. У букмекерів немає грошей, які можна було б роздавати, і тому наївно думати, що ви можете розмістити підказки без підготовки і домогтися з ними успіху. Скоріше, мова йде про збір та оцінку якомога більшої кількості інформації. Перш за все, необхідно проаналізувати окремих гравців і команди. Звичайно, вам також слід вивчити особливості гри та ознайомитися з відповідними турнірами.

Невеликий ризик, високі шанси на перемогу!

Ставки на кіберспорт також пов’язані зі стратегією і тактикою. Рекомендована стратегія ставок на кіберспорт:

  • Перший крок до успішної стратегії ставок на кіберспорт – це знайти підходящого для вас постачальника послуг. Порівняйте постачальників ставок на кіберспорт і дізнайтеся про шанси, ліцензію і бонусні пропозиції. Крім того, варто прочитати дрібний шрифт..
  • Кожна стратегія містить в собі отримання вичерпної інформації про команди, ліги і окремих гравців. Чи грали суперники коли-небудь один проти одного і чим це закінчилося? Це цінна статистика, яка може мати вирішальне значення при розміщенні ставки. В основному: чим більше інформації ви отримаєте, тим в більшій безпеці ви будете робити ставки.
  • Новачкам слід спочатку зосередитися на одиночних ставках. Вони забезпечують додаткову безпеку і допомагають орієнтуватися в системі ставок на кіберспорт. Ті, кому вдається повільно і стабільно збільшувати свій капітал, можуть ризикнути взяти участь в комбінованих або лайв-ставках. Завжди важливо, щоб ви були знайомі з різними типами ставок і були впевнені в тому, на що дійсно хочете зробити ставку.
  • Не поспішайте відразу робити найскладніші комбіновані ставки, а краще спочатку зробіть прості ставки.
  • Використовуйте порівняння коефіцієнтів: коефіцієнти значно відрізняються у різних букмекерів. Тому використовуйте порівняння коефіцієнтів і перевірте, у якого букмекера ви в даний час отримуєте кращі коефіцієнти для своєї ставки. У нас є від трьох до чотирьох рахунків для ставок у різних постачальників послуг ставок, але не більше.

Завжди рекомендується починати з малого і зібрати достатньо інформації про букмекерську контору. Ті, хто добре розбирається в грі і робить перші невеликі ставки, можуть швидко відсвяткувати успіх і поступово підвищити свою готовність ризикувати.