Кращі букмекери для ставок на кіберспорт

Ставки на кіберспорт – цікавий ринок, але для фахівців і людей, які самі люблять грати на консолі або ПК. Як і сам спорт, ставки на кіберспорт стрімко розвиваються і постійно змінюються.

Перед вибором сайту для ставок перевірте наступні критерії:

  • Безпека – ключ до успіху. Репутація сайту важлива, тому що захищає ваші гроші і легітимність букмекера. Не варто довіряти тому, хто пропонує вам хороші можливості і привабливі бонуси. Шахраї зазвичай обіцяють вам великі гроші, але вони просто беруть і ніколи не платять. Вам необхідно перевірити, чи є у букмекера спеціальна ліцензія на цю діяльність. Багато веб-сайтів не можуть пройти перевірку або отримати ліцензію, тому що вони здійснюють свою діяльність незаконно.
  • Вам слід шукати букмекерів, які пропонують ставки на кіберспорт, особливо на ігри і події, які вам подобаються. Світові кіберспортивні турніри зазвичай пропонуються всіма букмекерськими конторами, але ви не зможете робити ставки на невеликі або місцеві змагання. Ви також можете відвідати офіційний сайт гри, щоб дізнатися більше про розклад і сайті, на якому можна робити ставки.
  • Можливості важливі. Шанси – це ваш виграш. Порівняйте різні букмекерські коефіцієнти на одну і ту ж подію і виберіть той, який платить більше.
  • Букмекерські контори пропонують гравцям бонуси. Все почалося з онлайн-казино, які пропонують ряд бонусів для новачків і постійних учасників. Букмекери пропонують бонуси для залучення нових відвідувачів і для того, щоб їх постійні клієнти робили більше ставок. Деякі з них не пропонують членських бонусів. Але можуть запропонувати кращі можливості, і це працює краще, ніж будь-яка реклама. Хороші коефіцієнти приносять як гравцям, так і букмекерам постійні виграші від ставок.
  • Порада для любителів мобільних версій: завжди переконайтеся, що є мобільна версія додатка. Якщо ви віддаєте перевагу робити ставки наживо, шукайте цей варіант. Перевірте валюти і мови, доступні на веб-сайті, а також інші фактори, які важливі для вашої зручності при використанні сервісу.

Якщо ви ще шукаєте букмекерську контору, почніть з декількох всесвітньо відомих операторів, зробіть ставки на одні і ті ж події і проаналізуйте, як шанси на виграш впливають на ваш виграш. Порівняйте час виведення коштів і то, як швидко сайт платить за ваш виграш. Ніколи не сумнівайтеся, чи варто вам звертатися в службу підтримки або питати про бонуси.

Топ 5 букмекерів для ставок на кіберспорт

Кращі букмекери України, що приймають ставки на кіберспорт:

  • Retivabet;
  • ПаріМатч;
  • GG.bet;
  • ES.bet;
  • EGB.

У кожного професійного геймера є свій алгоритм пошуку нового місця для гри. Хтось проводить консультації в системі підтримки кіберспорту і ставить неприємні запитання. Інші просто роблять невеликі ставки на різних сторінках, щоб зрозуміти, наскільки вони чесні. Однак більшість професійних гравців вважають за краще грати тільки на тому веб-сайті, в якому вони впевнені.