Бонуси Retivabet для новачків і постійних клієнтів

Бонус на спортивні ставки – це додатковий стартовий кредит, який нові клієнти отримують від Retivabet після реєстрації. Тіпстери отримують можливість ретельно протестувати пропозиції за ставками і в той же час – в кращому випадку – також виграти ставки.

Коли згадується бонус на спортивні ставки, це зазвичай означає бонус для нових клієнтів. Ви отримаєте це, коли вперше зареєструєтесь в букмекерській конторі. Однак існують також бонусні пропозиції для вже зареєстрованих користувачів, які винагороджують їх за їх лояльність і не дозволяють їм переключитися на змагання. БК Retivabet пропонує бонуси для новачків і постійних клієнтів:

  • фріспіни за реєстрацію і депозит;
  • привітальні бонуси;
  • бездепозитний бонус для ставок на спорт;
  • бонусна програма «щотижневі знижки»;
  • бонус за серію програшних ставок.

А також інші бонуси для постійних клієнтів Retivabet, які можна отримати по електронній пошті або SMS.

Особливості бонусів Retivabet

Найпоширеніший вид бонусу для нових клієнтів – це так званий бонус на депозит. Зробіть перший депозит на суму не менше 10 євро, і бонус буде автоматично зарахований на ваш ігровий рахунок. Максимальна сума бонусу на депозит завжди фіксована.

БК Retivabet підтримує своїх гравців і представляє бонуси за кількість програшних ставок! За серію з 20 програшних ставок можна отримати ставки: від 2 до 100 доларів; від 5 до 250 доларів; від 10 до 500 доларів. Щоб отримати цей бонус, необхідно зробити 20 ставок поспіль на різні спортивні події. Вони повинні бути програними.

Ще один бонус – робіть ставки на спорт з більш ніж 30 000 живих спортивних ігор в місяць, а також беріть участь у всіх великих і малих лігах, чемпіонатах і турнірах з усього світу на Retivabet. Чим більше ви ставите, тим вище ваша знижка! Отримайте щотижневу знижку в розмірі 0,3% на свої ставки на спорт. Щотижня БК розраховує загальну суму, яку ви поставили за останній тиждень.

Ви можете заробити на ставках на спорт, якщо у вас хороший нюх і розсудливість при розміщенні ставок. Хороший бонус на спортивні ставки може бути вам корисний, якщо у нього хороші або дуже гарні бонусні умови.